Haber

Şanlıurfa Siverek’te Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne özel voleybol turnuvası düzenlendi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Cumhuriyetin 100. yılı anısına düzenlenen voleybol turnuvası final maçıyla tamamlandı.

Siverek Kaymakamlığı ve Siverek Gençlik Hizmetleri ve SporMüdürlüğümüzün Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle düzenlediği kurumlar arası turnuvaya 47 takım katıldı.

3 hafta süren turnuvanın final maçında Türk Telekom Anadolu Lisesi ile Siverek Halk Eğitim Merkezi karşı karşıya geldi. Türk Telekom Anadolu Lisesi karşılaşmayı 3-1 kazanarak turnuva şampiyonu oldu.

Şampiyon takıma madalya ve kupayı veren Siverek Kaymakamı Musa Aydemir, turnuvaya katılan sporcuları tebrik etti.

Turnuvanın Cumhuriyetin 100. yılı anısına düzenlendiğini hatırlatan Aydemir, “3 hafta süren turnuvamızı bugün final yaparak tamamladık. Voleybol turnuvamıza 47 takım katıldı ve bugün şampiyon Türk Telekom Anadolu Lisesi oldu. Kendilerini tebrik ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı bir kez daha kutlu olsun. “Turnuvada emeği geçen herkesi kutluyorum ama şampiyonlarımızı da bir kez daha tebrik ediyor, tebrik ediyorum.”

Özel bir tarih için düzenlenen turnuvada şampiyon olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Türk Telekom Anadolu Lisesi kaptanı Ercan Er, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı anısına düzenlenen turnuvada birinci olduk. Mutluyuz, gururluyuz, 100’üncü olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. yıl dönümü.” dedi.

Turnuva finaline Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Akif Gülel, İlçe Emniyet Müdürü Ali Gökce, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu ve çok sayıda seyirci katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu