Yaşam

Disney+’ın Yeni Peter Pan Filminden İlk Fragman [Video]

Hayranların merakla beklediği Disney’in yeni filmi Peter Pan Uyarlamasından ilk fragmanı paylaştı. Walt Disney’in 1953 tarihli ikonik animasyonunu günümüze uyarlayan sinema ” Peter Pan ve WendyDiye adlandırılır “.

Peter Pan & Wendy, yalnızca Disney+’ta çıkış yapacak ve sinemalarda olmayacak. Birçok kişinin çocukluğunda değerli bir yer edinmiş karakterleri bünyesinde barındıran sinema, 28 Nisan 2023tarihinde yayınlanacağını da ekleyelim.

Peter Pan & Wendy’den ilk fragman

Yayınlanan fragman, sinemada karşımıza çıkacak karakterlere, mekanlara ve neler olacağına kısaca bir göz atmamızı sağlıyor. Neverland’denNefes kesen görüntüler ve Wendy ile Captain Hook (Captain Hook) arasındaki maç gibi unsurlar öne çıkan diğer unsurlardır.

28 Nisan’da vizyona girecek filmde Peter Pan’ı canlandıracak. Alexander Molony, eğer Wendy olarak Hiç Anderson Görürüz. ünlü ingiliz aktör Jude Yasası Kaptan Hook olarak görünüyor. Joshua Pickering, Jacobi Jupe ve Yara Shahidi de takımın diğer isimleri arasında yer alıyor. Peter Pan & Wendy’nin yönetmen koltuğunda The Green Knight ve Pete’s Dragon’dan biliyoruz. David Loweryoturma.

Yeni Peter Pan sineması, ikonik Disney karakterlerini günümüze uyarlamaya yönelik hızla büyüyen trendin en yeni bölümü. Geçen yıl Robert Zemeckis’in yönettiği bir Pinokyo filmi izledik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu