Haber

Estetiğiyle bambaşka biri olmuştu: Deniz Seki, Barbie Trendini Takip Etti!

Merakla beklenen Barbie filminden ilk fragman ve neredeyse viral olan posterlerin gelmesiyle sosyal medya çıldırdı. Barbie akımına ayak uyduran ünlülerden biri olan Deniz Seki’nin paylaşımına bir göz atalım.

Başrollerini Margot Robbie ve Ryan Gosling’in paylaştığı, merakla beklenen Barbie filmine ilgi her geçen gün artıyor.

Barbie bebeklerin 60. yıl dönümü ile dikkatleri üzerine çeken Barbie sineması, duyurulduğu ilk günden itibaren merak uyandırdı.

Yakında seyirci karşısına çıkacak olan Barbie filminden ilk fragman ve afişlerin gelmesiyle sosyal medya çıldırdı.

Filmin afişini gören herkes kendisini ya da en sevdiği ünlüyü bu postere photoshoplamış. Çalışma sonucunda ortaya garip görüntüler çıkmadı, doğaldı.

Bu akıma uyan ünlüler arasında kilo verdikten sonra öne çıkan ve sosyal medyada yaptığı photoshop’larla adından söz ettiren Deniz Seki de vardı.

52 yaşındaki Deniz Seki bu akıma gençliğinden bir kareyle katıldı, fotoğrafın altına “Barbie olalım ama değil mi?” o yazdı

Öte yandan kilo alıp vermeleri ve yüz estetiği nedeniyle sık sık gündem olan müzisyenin photoshopları da dikkatlerden kaçmıyor.

Geçtiğimiz aylarda Manisa’da konser veren ve geceye ait fotoğrafları Instagram sayfasından takipçileriyle paylaşan Deniz Seki’nin ardından Manisa Belediyesi de konserden sahneleri yayınlamış ve ünlü müzisyen, yaşadığı olaylar nedeniyle dalgalara konu olmuştu. iki fotoğrafın ortasındaki fark

Peki siz Deniz Seki’nin trend olan bu fotoğrafı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım… ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu